Balat Akademi logo
VerifiedEducation· Founded 2022

Balat Akademi

Balat Akademi Merkezi bireysel ve kurumsal düzeyde eğitim programları düzenlemekte olup, gelişim, verimlilik, süreklilik, memnuniyet değerleri ile beceri ve donanma kazanımına katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Balat Akademi Merkezi “Psikoloji Merkezi” ve “Hukuk & Danışmanlık” olmak üzere iki bölümde hizmet vermektedir. Psikoloji Merkezinde, ruh sağlığı alanında uzmanlar, öğrenciler, ilgililer, danışanlar ve kurumsal şirketler için mesleğinde başarıları ile isim yapmış ruh sağlığı profesyonellerinden oluşan geniş kadrosuyla birlikte bireysel ve kurumsal hizmetler üretmektedir. Hukuk & Danışmanlık bölümünde ise uzman kadrosuyla, profesyonel, meslek kuralları ve etik ilkelerinden ödün vermeden, karşılıklı güvene dayalı, güncel ve güvenilir bilgi ile müvekkillerine en hızlı, en nitelikli ve hedefe en kısa sürede ulaştıracak çözümler üretmeyi amaçlayan ekip üyelerini bünyesinde barındırmaktadır.

7-day free trial · no credit card

Employees19(11 to 50)Founded year2022Websitebalatakademi.comLinkedIn profileLinkedIn

Verified contacts

17

available on Kipplo

LinkedIn employees

19

11 to 50 range

Open roles

no listings

Distinct roles

11

indexed titles

Tech stack

0

tools in use

Monthly traffic

organic / mo

Sign up free to see all 17 verified contacts at Balat Akademi

Free for 7 days · 50 credits · no card · only pay for verified records.

Sign up free

Decision-makers and verified team members

17 contacts with verified email or phone · masked until revealed.

Sign up free →

No verified contacts on record for this company yet.

Top roles at Balat Akademi

11 distinct titles indexed · top 10 shown.

  • 3klinik psikolog
  • 3psikolog
  • 3psychologist
  • 1human resources manager
  • 1i ü
  • 1intern
  • 1koordinatör
  • 1koordinatör asistanı
  • 1kurumsal
  • 1psikoloji stajyeri
  • +1more titles

Sign up to unlock all 17 contacts at Balat Akademi

Free for 7 days · 50 credits · no card · only pay for verified records.

Sign up free

Sign up to reveal 17 verified contacts at Balat Akademi

7-day trial · no credit card · cancel anytime · only pay for verified records.

Trusted by sales, marketing, and GTM engineering teams.

Balat Akademi | Kipplo Discover