Bookaweb Balkan logo
VerifiedTechnology; Information and Internet· Founded 2021

Bookaweb Balkan

Spajamo najbolje delove turističkog portala i platforme za izdavanje smeštaja. Pomažemo vam da u par klikova organizujete svoj odmor ili izlet - od odabira destinacije do rezervacije apartmana. Na našem sajtu očekuje vas 80+ destinacija, domaćih i svetskih, koje smo obradili tako da vam predstavimo njihove najznačajnije turističke atribute. Saznajte sve o njihovom položaju, okolini, kako do njih doći, imaju li javne garaže, gde isprobati najbolje specijalitete, a gde izaći u provod, u kojoj su vremenskoj zoni, kakvi su im sadržaji za decu i kojim manifestacijama su domaćini. Čekaju vas i izdvojene atrakcije, restorani i aktivnosti u okviru svake destinacije, gde se nalazi reč ili dve o istoriji, trenutnoj ponudu, koliko će vas koštati obilazak i kako do njih najlakše doći. Naš mlad (ali iskusan) tim svake nedelje priprema temeljne turističke vodiče u formi bloga. Otkriće vam koja su to najbolja mesta za zimovanje i letovanje, kako da organizujete putovanja po Srbiji i okolini, koje festivale ne smete propustiti. Tu smo i da vas upoznamo sa vinarijama, etno-selima, salašima, nacionalnim parkovima, Vojvodinom, Kuršumlijom i svemu između, a neretko nam se na tom putu pridruže i stručni ljudi da podele svoje utiske i predloge. Uvek smo raspoloženi za saradnju! Izdavanje apartmana nam je svakako glavna stručnost, te vas uz svaku od destinacija očekuje širok i raznovrstan izbor smeštaja. Uz rezervaciju na upit i detaljan opis svih jedinica, kroz tekst i sliku, čeka vas više od apartmana, planinskih kuća, brvnara, stanova. A tek smo počeli! Planovi za širenje aktivno se implementiraju, a počinju od Balkana, gde svi putevi i treba da vode.

7-day free trial · no credit card

HeadquartersBelgrade, SerbiaEmployees5(1 to 10)Founded year2021Websitebookaweb.comLinkedIn profileLinkedIn

Verified contacts

3

available on Kipplo

LinkedIn employees

5

1 to 10 range

Open roles

no listings

Distinct roles

3

indexed titles

Tech stack

0

tools in use

Monthly traffic

organic / mo

Sign up free to see all 3 verified contacts at Bookaweb Balkan

Free for 7 days · 50 credits · no card · only pay for verified records.

Sign up free

Decision-makers and verified team members

3 contacts with verified email or phone · masked until revealed.

Sign up free →

No verified contacts on record for this company yet.

Top roles at Bookaweb Balkan

3 distinct titles indexed · top 3 shown.

  • 1co-founder
  • 1web content writer
  • 1web developer

Sign up to unlock all 3 contacts at Bookaweb Balkan

Free for 7 days · 50 credits · no card · only pay for verified records.

Sign up free

Sign up to reveal 3 verified contacts at Bookaweb Balkan

7-day trial · no credit card · cancel anytime · only pay for verified records.

Trusted by sales, marketing, and GTM engineering teams.

Bookaweb Balkan | Kipplo Discover