S4events Bv logo
VerifiedEvents Services· Founded 2011

S4events Bv

S4Events is hét verfrissende evenementenbureau. Wij staan te trappelen om onze originele ideeën met u te delen. Een nieuw en vernieuwend evenementenbureau, echter met een schat aan ervaring en referenties. Bel ons voor een fris idee:023-844.39.25 / 06-11.34.35.36 Of per email: S4@S4Events.nl De volgende 4 diensten bieden wij: Events: U gaat een evenement organiseren: Daarom bent op zoek naar een full service evenementenbureau dat u alle zorgen uit handen neemt. Pitch Aid: U gaat een aanbesteding of pitch uitschrijven voor een evenement: Offertes opvragen is snel gedaan, maar wat nu? S4Events biedt u een event-specialist aan úw kant van de tafel, die tijdelijk uw eigen inkoopteam versterkt. Free-lance: U heeft een evenementen-organisatie en u zoekt op projectbasis versterking: Wij werken reeds free-lance voor diverse evenementenbureau ‘s. S4 Productions: Onze eigen B2B of publieksevenementen.

7-day free trial · no credit card

HeadquartersHaarlem, NetherlandsEmployees1(1 to 10)Founded year2011Websites4events.nlLinkedIn profileLinkedIn

Verified contacts

2

available on Kipplo

LinkedIn employees

1

1 to 10 range

Open roles

no listings

Distinct roles

2

indexed titles

Tech stack

1

tools in use

Monthly traffic

organic / mo

Sign up free to see all 2 verified contacts at S4events Bv

Free for 7 days · 50 credits · no card · only pay for verified records.

Sign up free

Decision-makers and verified team members

2 contacts with verified email or phone · masked until revealed.

Sign up free →

Showing 1 of 2 verified contacts

Top roles at S4events Bv

2 distinct titles indexed · top 2 shown.

  • 1owner
  • 1stagiair evenementenmanagement

Sign up to unlock all 2 contacts at S4events Bv

Free for 7 days · 50 credits · no card · only pay for verified records.

Sign up free

Sign up to reveal 2 verified contacts at S4events Bv

7-day trial · no credit card · cancel anytime · only pay for verified records.

Trusted by sales, marketing, and GTM engineering teams.

S4events Bv | Kipplo Discover