Wouters Groep logo
VerifiedAutomation Machinery Manufacturing· Founded 2011

Wouters Groep

Pak het woordenboek erbij en zoek naar de betekenis van het woord ‘bron’. Als je dat doet, dan raak je eigenlijk ook direct de kern van Wouters Groep. Het woordenboek zegt: het punt waar iets begint. Voor de boer -ofwel de trotse bezitter van pluimvee, vormt Wouters Groep het begin van een toekomstbestendig, duurzaam en data gedreven bedrijf, waar gezonde dieren, optimale prestaties en een hoog rendement centraal staan. State-of-the-art stal-techniek (eenvoudig in gebruik voor de boer), bewezen (product)oplossingen en een bijzonder hoog (praktijk)kennis niveau vormen daarbij altijd het fundament onder alles dat Wouters Groep doet voor de boer. Hallo boer, wij zijn jouw bron van rendement & resultaat op het gebied van stal-inrichting.

7-day free trial · no credit card

HeadquartersEersel, NetherlandsEmployees10(11 to 50)Founded year2011Websitewouters-groep.nlLinkedIn profileLinkedIn

Verified contacts

9

available on Kipplo

LinkedIn employees

10

11 to 50 range

Open roles

no listings

Distinct roles

9

indexed titles

Tech stack

0

tools in use

Monthly traffic

organic / mo

Sign up free to see all 9 verified contacts at Wouters Groep

Free for 7 days · 50 credits · no card · only pay for verified records.

Sign up free

Decision-makers and verified team members

9 contacts with verified email or phone · masked until revealed.

Sign up free →

Showing 4 of 9 verified contacts

Top roles at Wouters Groep

9 distinct titles indexed · top 9 shown.

  • 1bbl
  • 1co-owner - sales manager
  • 1croonwolter & dros
  • 1engineer
  • 1inkoop logistiek
  • 1kantoormedewerker
  • 1projectleider
  • 1service coordinator
  • 1servicemonteur

Sign up to unlock all 9 contacts at Wouters Groep

Free for 7 days · 50 credits · no card · only pay for verified records.

Sign up free

Sign up to reveal 9 verified contacts at Wouters Groep

7-day trial · no credit card · cancel anytime · only pay for verified records.

Trusted by sales, marketing, and GTM engineering teams.

Wouters Groep | Kipplo Discover